fbpx
CopyTisnov

Letošní dárky nosí CopyTisnov.cz

Je konec října 2020, všechno je zavřené, nikam se nesmí a tak sedíme doma.

Máme pro vás návrh. Udělejte si hezký večer a zavzpomínejte na svou dovolenou nebo rok 2020 vůbec. Proberte si vaše fotky a vyberte ty, které ve vás probudí ty nejhezčí vzpomínky.

A společně pak předěláme tyto vzpomínky na vánoční dárky, které opravdu potěší.

Co vám nabízíme?


Vánoční kalendáře

Dnes už klasika téměř v každé rodině. Pošlete svoje fotky přes Úschovnu k nám do CopyTisnov a domluvte si s kolegyněmi, jaký kalendář by se vám líbil. Chcete ho spíše na výšku nebo raději na šířku? Fotky přes celou plochu nebo s bílým okrajem? Pokud máte fotek více než 12 a nemůžete si vybrat, můžeme navrhnout i hezké koláže. Kalendář formátu A4 stojí 199 Kč, formát A3 vyjde 299 Kč. Tvorba koláže je za příplatek. Kalendáře tiskneme na lesklý papír. Vazba je kovová kroužková s háčkem na zavěšení.

Pokud již máte vlastní návrh kalendáře ve formátu pdf, potom je cena nižší, protože nezahrnuje grafické úpravy. Cena je 160 Kč za A4 a 250 Kč za A3.


Vzpomínkové polštáře

V naší domácnosti se už několik let neobejdeme bez vzpomínkového polštáře. Každý rok vyberu ty nejlepší fotky, sestavím z nich koláž, přidám rok a máme vzpomínku, se kterou se těšíme několik dalších let. Polštářů už máme takhle na gauči 7 kousků a pořád nás baví. Prohlížíme, vzpomínáme a plánujeme, co všechno společně další rok podnikneme.

Jak na to? Vyberte fotky a pošlete je úschovnou do naší pobočky. E-mailem si pak objednejte polštář. Kolegyně vám pošle koláž ke schválení a teprve potom se pustí do výroby polštářku.

Polštáře jsou z jemného příjemného polyesteru a jsou již včetně výplně. Vzpomínkový polštář včetně sestavení koláže stojí 390 Kč.


A co ještě vám můžeme nabídnout?

Máme velkou nabídku hrníčků, termosek nebo textilu. Na to vše vám natiskneme motiv, jaký si jen vymyslíte. Případně vám pomůžeme s výběrem motivu, pokud nebudete mít žádný nápad. Ale o tom si napíšeme zase někdy příště.

Chcete poradit s výrobou dárku nebo si rovnou nějaký objednat? Napište nám.


Letošní dárky nosí CopyTisnov.cz
Přesunout se na začátek